Стало відомо коли відкриють рух мостом поблизу Ніжина, який був зруйнований під час бойових дій на Чернігівщині

c5c9b193c42512a70a813e208190f923

За інформацією: Суспільне Чернігів.

ФОТО: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області

29 грудня з 8:00 відкриють рух для транспорту відбудованим шляхопроводом поблизу Ніжина. Він розташований на трасі, що забезпечує сполучення Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною через залізницю.

Про це Суспільному повідомила фахівець Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області Аліна Коломієць.

Довжина мосту через залізничні колії поблизу Ніжина — 60 метрів, дорога має дві смуги руху для транспорту та пішохідні зони з обох сторін. Це вже шостий відновлений у Чернігівській області міст, що був зруйнований під час російського вторгнення у лютому 2022 року.

«Від часу деокупації області проїзду тут не було зовсім. Весь транспорт йшов в об’їзд дорогами місцевого значення через села. Відновлення мосту покращить транспортне сполучення центральних районів Чернігівської області з рештою регіону, Київською та Сумською областями. Розвантажить місцеві дороги від транзиту вантажівок та пасажирського транспорту», — повідомила Коломієць.

Стало відомо коли відкриють рух мостом поблизу Ніжина, який був зруйнований під час бойових дій на Чернігівщині

Міст поблизу Ніжина. ФОТО: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області

Нагадаємо, до розбору завалів зруйнованого шляхопроводу біля Ніжина приступили улітку цього року.

Загалом під час активної фази бойових дій у лютому-березні 2022 року на Чернігівщині було зруйновано 27 мостів. Для забезпечення руху транспорту у 2022 році було облаштовано понад 20 тимчасових обʼїздів. Наразі в області відбудували шість мостів і встановили три металеві модульні мости від французької гуманітарної місії. Ще на чотирьох роботи тривають.