У Чернігові затвердили постійну тролейбусну мережу: перелік нових маршрутів

dece66603eee7007a02842f5bd6243e2

За інформацією: Суспільне Чернігів.

ФОТО: Суспільне Чернігів

У Чернігові затвердили постійну мережу маршрутів міського електричного транспорту, яка запрацює з 8 січня цього року. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконкому Чернігівської міськради.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради.

Новий перелік тролейбусних маршрутів у Чернігові:

  • №1 «Подусівка – Діагностичний центр (через проспект Перемоги, вулицю П’ятницьку)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «Подусівка»: вулицями Тероборони, Ріпкинською, Любецькою, Мазепи, проспектами Миру, Перемоги, вулицями Молодчого, Шевченка до кінцевої зупинки «Діагностичний центр» у прямому напрямку. Шлях проходження від кінцевої зупинки «Діагностичний центр»: вулицями Шевченка, Тарновського, Гетьмана Полуботка, П’ятницькою, Київською, Мазепи, Любецькою, Ріпкинською, Тероборони до кінцевої зупинки «Подусівка» у зворотному напрямку.
  • №3 «Автозавод – Залізничний вокзал (через проспект Перемоги)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «Автозавод»: проспектами Миру, Перемоги до кінцевої зупинки «Залізничний вокзал» у прямому та у зворотному напрямках.
  • №4 «Автозавод – КСК (через вулицю Івана Мазепи)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «Автозавод»: проспектом Миру, вулицею Івана Мазепи до кінцевої зупинки «КСК» у прямому та у зворотному напрямках.
  • №7 «Міська лікарня № 2 – КСК (через проспект Михайла Грушевського)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2»: проспектами Грушевського, Перемоги, вулицею Мазепи до кінцевої зупинки «КСК» у прямому напрямку. Шлях проходження від кінцевої зупинки «КСК»: вулицею Мазепи, проспектами Перемоги, Грушевського, Лук’яненка, вулицями Доценка, Генерала Пухова, 1-ї танкової бригади, проспектом Грушевського до кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2» у зворотному напрямку.
  • №7А «Міська лікарня № 2 – Залізничний вокзал (через проспект Михайла Грушевського)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2»: проспектами Грушевського, Перемоги до кінцевої зупинки «Залізничний вокзал» в прямому напрямку. Шлях проходження від кінцевої зупинки «Залізничний вокзал»: проспектами Перемоги, Грушевського, Лук’яненка, вулицями Доценка, Генерала Пухова, 1-ї танкової бригади, проспектом Грушевського до кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2» у зворотному напрямку.
  • №8 «Вулиця Незалежності — Міська лікарня № 2 (через вулиці Мазепи, Толстого, Доценка)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «Вулиця Незалежності»: вулицями Незалежності, Любецькою, Мазепи, проспектами Миру, Перемоги, Мазепи, Толстого, Єлецькою, Преображенською, Тарновського, Шевченка, проспектом Лук’яненка, вулицями Доценка, Генерала Пухова, 1-ї танкової бригади, проспектом Грушевського до кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2» в прямому напрямку та за наступним шляхом проходження від кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2»: проспектами Грушевського, Лук’яненка, вулицями Шевченка, Тарновського, Преображенською, Єлецькою, Толстого, Мазепи, проспектами Перемоги, Миру, Мазепи, вулицями Любецькою, Незалежності до кінцевої зупинки «Вулиця Незалежності» у» зворотному напрямку.
  • №9 «Міська лікарня № 2 — Автозавод (через вулицю П’ятницьку)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2»: проспектами Грушевського, Лук’яненка, вулицями Шевченка, Тарновського, Гетьмана Полуботка, П’ятницькою, проспектами Перемоги, Миру до кінцевої зупинки «Автозавод» у прямому напрямку та за наступним шляхом проходження від кінцевої зупинки «Автозавод»: проспектами Миру, Перемоги, вулицями Княжою, Шевченка, проспектами Лук’яненка, Грушевського до кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2» у зворотному напрямку.
  • №10 «Автозавод – Лижна база (через проспект Левка Лук’яненка)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «Автозавод»: проспектом Миру, вулицями Героїв Чорнобиля, 77-ї Гвардійської дивізії, проспектом Лук’яненка, вулицями Шевченка, Малиновського до кінцевої зупинки «Лижна база» в прямому та у зворотному напрямках.
  • №11 «Вулиця Незалежності – готель «Україна» (через вулицю Олександра Молодчого)». Шлях проходження від кінцевої зупинки «Вулиця Незалежності»: вулицями Незалежності, Любецькою, Козацькою, Героїв Чорнобиля, 77-ї Гвардійської дивізії, проспектом Лук’яненка, вулицями Шевченка, Молодчого, проспектом Перемоги до кінцевої зупинки «готель «Україна»» в прямому напрямку. Шлях проходження від кінцевої зупинки «Готель «Україна»»: проспектом Перемоги, вулицями Княжою, Шевченка, проспектом Лук’яненка, вулицями 77-ї Гвардійської дивізії, вулицями Героїв Чорнобиля, Козацькою, Любецькою, Незалежності до кінцевої зупинки «Вулиця Незалежності» у зворотному напрямку.

За словами начальника міського управління транспорту Олександра Рижого, наразі вже відновили 84% контактної мережі, яка була зруйнована під час активних бойових дій у лютому-березні 2022 року. Невідновленою залишається контактна мережа мікрорайону «Подусівка», але є ухвалене рішення про те, що там пасажири користуватимуться тролейбусом з автономним ходом.

«Наразі можна казати про закінчення відновлення втраченої контактної мережі під час активних бойових дій у Чернігові. З 8 січня відновиться сполучення до мікрорайону «Сіверянка», тобто тролейбус №10 прямуватиме до кінцевої зупинки «Лижна база»», — каже Олександр Рижий.

Управління транспорту має на меті укласти договір на обслуговування вищезазначених маршрутів з КП «Чернігівське тролейбусне управління». Також буде розроблений і узгоджений розклад руху тролейбусів на цих маршрутах, який оприлюднять пізніше.