У Дніпрі попрощалися з загиблим на Харківщині командиром-спецназівцем

Похожие записи

У Дніпрі провели в останню путь підполковника та командира одного із підрозділів «Омеги» Андрія Гусєва.

Новости Днепра про У Дніпрі попрощалися з загиблим на Харківщині командиром-спецназівцем


Про сумну звістку повідомив одногрупник загиблого Микола Ябченко. 

Андрій Гусєв – підполковник та командир групи спеціального призначення 3-го окремого загону спеціального призначення «Омега» Нацгвардії. 

Загинув у червні на Харківщині, але поховати Андрія вдалося тільки три дні тому. 

Андрій навчався на журфаці ДНУ. Міг стати журналістом-міжнародником, але долучився до Нацгвардії. Одногрупники загиблого згадують, що з ним ніхто ніколи не конфліктував, він завжди був на позитиві та ніколи не журився, навіть якщо в нього були проблеми. 

Я розумів, що не всі з нас стануть журналістами (власне як і я), тим більше журналістами-міжнародниками, але про те, що Андрій став командиром групи спецназу я дізнався вже після його зникнення на початку червня, – розповідає Микола.

Новости Днепра про У Дніпрі попрощалися з загиблим на Харківщині командиром-спецназівцем

Микола опублікував спільну світлину з Андрієм, яку відзняли під час зустрічі випускників у 2014 році. 

Востаннє ми з Андрієм бачилися у 2014 на першій зустрічі випускників (фото 2), і він не дуже змінився у своєму оптимізмі у порівнянні з першим курсом (фото 3, Андрій четвертий зліва), хіба що зачіски у нас стали схожі. Я пишаюся, що мені довелося вчитися разом з Андрієм і знаю, що на факультеті та в університеті зараз думають над вшануванням його памʼяті в стінах Альма матер, – розповідає одногрупник Андрія.
Андрія Гусева поховали у Дніпрі. 
 
Світла памʼять світлій людині! Мені соромно, що так багато нового про свого одногрупника я дізнався лише після того, як він загинув.
Окрім вивчення журналістики та служби в Нацгвардії воїн також займався автомобільним спортом. Андрій Гусєв майстер спорту України з автомобільного спорту, Чемпіон України з трофі-рейдів 2014-го року.
 

Новости Днепра про У Дніпрі попрощалися з загиблим на Харківщині командиром-спецназівцем