Вода у Снові продовжує прибувати: для доставки продуктів і медикаментів до Малого Дирчина можуть застосувати спецтехніку

Похожие записи

За інформацією: Суспільне Чернігів.

ФОТО: Суспільне Чернігів

На Чернігівщині вода у річці Снов продовжує прибувати. Через тало-дощовий паводок на річці, вода піднялась більше ніж на метр.

Про це Суспільному розповів староста округу Микола Лапа.

За його словами, річка Снов вийшла із берегів та затопила дорогу, яка сполучала села Великий та Малий Дирчин. В останньому проживає дев’ять людей, а магазину там немає. За продуктами місцеві жителі ходили до сусіднього Великого Дирчина.

Наразі, щоб дістатись за продуктами в сусідній Великий Дирчин людям доводиться йти по кризі, розповів староста. Щодня вода продовжує прибувати.

Вода у Снові продовжує прибувати: для доставки продуктів і медикаментів до Малого Дирчина можуть застосувати спецтехніку

Микола Лапа. ФОТО: Суспільне Чернігів»В середньому на метр вище вийшло. Вода потрошки прибуває ще, ось за добу ще на п’ять сантиметрів піднялась. Люди потихеньку обходять по льоду, якось за продуктами, тому що на сьогодні неможливо якось доїхати до них. Яким транспортом?»

Підйом води у Снові розпочався наприкінці грудня минулого року. Це гідрологічне явище пов’язують із великою кількістю талої води, повідомляли в обласному центрі гідрометеорології.

Якщо ситуація не зміниться, говорить Микола Лапа, доведеться застосовувати спеціальну техніку, щоб доставити продукти та медикаменти для жителів Малого Дирчина.