Воїнам із Чернігівщини потрібні «очі», щоб бачити вночі

Похожие записи

Кривава війна, яка забирає життя українців, триває. Але внесок у наближення нашої Перемоги може зробити кожен, якщо не на полі бою, то фінансово. Адже своїм відносно спокійним життям нині на рідній Чернігівщині ми завдячуємо нашим військовим, які боронять мир.

Землякам із Чернігівщини, які нині воюють у Донецькій області, де дуже гаряче, потрібні окуляри нічного бачення, щоб бачити ворогів уночі, коли вони хочуть завдати втрат українським військовим.

«Нашим хлопцям дуже треба бачити в темряві. Бо вороги знаходять шпаринки, де їх не не видно, і намагаються через них пролізти й завдати шкоди. Тому окуляри, які дозволяють бачити вночі, вкрай потрібні , аби наші хлопці орієнтувалися в навколишній ситуації і могли вчасно зреагувати на вороже проникнення та захистити себе», – розповідає Альона Авраменко зі Сновська, дружина військового.

Збір вона організувала для 58-ї бригади, в якій служить її чоловік Дмитро і багато інших хлопців із Чернігівщини. До речі, чоловік Альони Авраменко пішов на війну добровольцем і вже скоро буде два роки, як він на війні.

«Потрібно 100 тисяч гривень і вже вдалося зібрати 24 тисячі. Поки перші дні збору люди відгукуються. Але дозбирати ще потрібно велику суму», – зазначає Альона.

.

Номер картки банки:

5375411212343276

Не будьмо байдужими! Важлива кожна гривна, адже маленьких донатів не буває!

Воїнам із Чернігівщини потрібні «очі», щоб бачити вночі

– 

Ірина Осташко