Задує рвучким вітром та засипе снігом: до Дніпра прийдуть хурделиці з 17-градусними морозами

919794 main

Уже за кілька днів Дніпро може накрити сніговий апокаліпсис.

Новости Днепра про Задує рвучким вітром та засипе снігом: до Дніпра прийдуть хурделиці з 17-градусними морозами


Синоптики попереджають про значне погіршення погоди з неділі, 7 січня. Про це зокрема йдеться на сайті Укргідрометцентру.

Найхолодніше буде на півночі, де арктичне повітря опустить температуру повітря до -18-22 градусів. Центральні області, більшість сходу, південь та Прикарпаття зазнають впливу циклону із півдня – сильні опади, рвучкий вітер, снігопади, ожеледь, налипання мокрого снігу.

У Дніпропетровській області упродовж 7-9 січня також очікується негода. Вторгнення арктичного повітря спровокує активний циклон, який вже 7 січня принесе снігопади та морози.

За інформацією синоптиків, вдень 7 січня та протягом доби 8 січня на Дніпропетровщині випаде до 30 см снігу. Пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с. Дороги будуть слизькими через ожеледицю. Вночі температура впаде до 7-15° морозу.

Синоптики зауважують, що погіршення погодних умов може призвести до ускладнення роботи комунальних служб та енергетичних підприємств, порушення та припинення руху транспорту на дорогах, погіршення умов життєзабезпечення населення.