Золушка – каратистка, принц – киберспортсмен: в Днепре детям подарили необычную сказку (Видео)

kazka

У Дніпрі вихованці позашкільних закладів представили новорічну казку «Попелюшка на сучасний лад». Класичний твір був осучаснений і доповнений новорічною атмосферою. Детальніше розповідає «Наше Місто» з посиланням на ДніпроTV.

У цій версії казки Попелюшка – каратистка, а принц – кіберспортсмен. Дія відбувається в сучасному місті, а персонажі використовують сучасні технології, такі як планшети та месенджери.

Над постановкою працювали близько двох місяців. Учасники студії «Успіх» КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР розповіли, що хотіли створити цікаву та сучасну виставу, яка б сподобалася дітям.

«Коли ми додали в казку планшети, телефони і зрозуміли, що це буде цікаво. І скажу, що не помилились, адже коли діти побачили принца із класичної казки з планшетом, то вони посміхались та оцінили нашу ідею», – сказала Ірина Соломончук — керівниця театральної студії «Успіх» КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР.

Вихованці студії «Успіх» радо готові виступати знов і знов, аби подарувати якомога більше позитивних емоцій юним глядачам.